yudit 2.2 - en to az translation catalogue (92 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

en: OK
az: Oldu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Show Hidden
az: Gizliləri Göstər

en: Home
az: Ev

en: CD to
az: Qovluğa keç

en: Make Folder
az: Qovluq yarat

en: Folder
az: Qovluq

en: File
az: Fayl

en: File Type
az: Fayl Növü

en: File:
az: Fayl:

en: Folder:
az: Qovluq:

en: Filter:
az: Süzgəc:

en: Best File Type
az: Ən Uyğun Fayl Növü

en: Will not create
    specified folder
az: Bildirilən qovluğu
    yaratmayacağam

en: Folders can be created
    in current directory only.
az: Qovluqlar sadəcə olaraq
    hazırkı cərgədə yaradıla bilərlər.

en: Specified folder
    already exists.
az: Bildirdiyiniz qovluq
    onsuz da vardır.

en: Can not create
    specified folder
az: Bildirilən qovluq
    yaradıla bilmir

en: Can not go to
    specified folder.
az: Bildirdiyiniz qovluğa
    keçə bilmirəm.

en: Handwriting Input
az: Əlyazma Girişi

en: Strokes:
az: Sətirlər:

en: Converters
az: Çeviricilər

en: Look-up
az: Axtar

en: Clear
az: Təmizlə

en: Directed
az: İstiqamiətli

en: Candidates
az: Namizədlər

en: not found
az: tapılmadı

en: Can not read:
az: Oxuya bilmirəm:

en: Current KMap:
az: Hazırkı KMap:

en: Characters:
az: Xarakterlər:

en: Available KMaps
az: Mövcud "KMap"lǝr

en: F-Key
az: F-Düymǝsi

en: Current KMaps
az: Hazırkı "KMap"lǝr

en: Key Input
az: Düymǝ Girişi

en: Output
az: Çıxış

en: Glyph Info:
az: Glif Haqqında:

en: Font Size:
az: Yazı Böyüklüyü:

en: Line:
az: Sətir:

en: Column:
az: Sütün:

en: __O__pen
az: Aç(__O__)

en: Find(__Q__)
az: Axtar(__Q__)

en: __G__o To
az: __G__et

en: __S__ave (needed)
az: Qeyd Et(__S__) (lazımdır)

en: __S__ave
az: Qeyd Et(__S__)

en: __P__rint (pending job)
az: Ça__p__ Et (sıradakı vəzifə)

en: __P__rint
az: Ça__p__ Et

en: Print Previe__w__ (pending job)
az: Çap Etmə Nümayişi(__w__) (sıradakı vəzifə)

en: Print Previe__w__
az: Çap Etmə Nümayişi(__w__)

en: __U__ndo
az: Geri Al(__U__)

en: __R__edo
az: Yenidən Et(__R__)

en: __D__irection Override
az: Mətn İstiqaməti(__D__)

en: Smaller(__A__)
az: Ən Kiçik(__A__)

en: Bigger(__Z__)
az: Ən Böyük(__Z__)

en: Font
az: Yazı

en: Input
az: Giriş

en: Line Break
az: Sətir Qırması

en: Unsaved changes.
    Exit anyway?
az: Qeyd edilməmiş dəyişikliklər var.
    Yenə də çıxım mı?

en: Pending printing job.
    Exit anyway?
az: Gözləyən çap etmə sərəncamı var.
    Yenə də çıxım mı?

en: Unsaved changes.
    Open anyway?
az: Qeyd edilməmiş dəyişikliklər var.
    Yenə də açımmı?

en: Unsaved changes. Enter discards!
az: Qeyd edilməmiş dəyişikliklər var. İmtina etə bas!

en: open -yes -e encoding file
az: open -yer -e kodlama faylı

en: File exists.
    Save anyway?
az: Fayl mövcud deyil.
    Yenə də qeyd edimmi?

en: save -e encoding file
az: save -e kodlama faylı

en: find string
az: kəlməni axtar

en: go line [column]
az: sətrə get [sütün]

en: print -e program
az: print -e proqram

en: Nothing to undo.
az: Ediləcək bir vəzifə yoxdur.

en: Nothing to redo.
az: Geri alınacaq gediş yoxdur.

en: Direction of selected text has been set.
az: Seçili mǝtnin istiqamiəti quruldu.

en: usage:
az: istifadə qaydası:

en: Unsaved changes. Enter quits!
az: Qeyd edilməmiş dəyişikliklər var. Çıxa bas!

en: Pending printing job. Enter quits!
az: Gözləyən çap etmə vazifəsi var. Çıxa bas!

en: Printing...
az: Çap Edilir...

en: Printed %d page(s).
az: %d səhifə çap edildı

en: usage: open -e utf-8 -yes filename
az: istifadə qaydası: open -e utf-8 -yes fayl adı

en: Unsaved changes. Try -yes option
az: Qeyd edilməmiş dəyişikliklər var. -yes seçənəyini sınayın

en: Pending printing job. Try -yes option
az: Gözləyən çap etmə sərəncamı var. -yes seçənəyini sınayın

en: Unknown encoding:
az: Naməlum kodlama:

en: Opened:
az: Açıldı:

en:  Line Break:
az: Sətir Qırılması:

en: usage: save -e utf-8 -yes filename
az: istifadə qaydası: save -e utf-8 -yes fayl adı

en: File exists. Use -yes option.
az: Fayl onsuz da vardır. -yes seçənəyindən istifadə et.

en: Can not write:
az: Yaza bilmirəm:

en: Error while writing:
az: Yazılma sırasında xəta oldü

en: Wrote:
az: Yazıldı:

en: usage: go line [column]
az: istifadə qaydası: go line [sütün]

en: usage: find text
az: istifadə qaydası: find next

en: search string not found.
az: axtarılan kəlmə tapılmadı.

en: usage: replace original new
az: istifadə qaydası: əvəz_et əsl yeni

en: unsupported text/uri:
az: dəstəklənməyən mətn/uri:

en: usage: print [-o file] [-p printer] [-e exec] [-break] [-hsize header-font-size]
az: istifadə qaydası: print [-o fayl] [-p çapedici] [-e icra] [-fasilə] [-hsize başlıq-yazı-növü-böyüklüyü]
