yudit 2.7.2 - en to cs translation catalogue (97 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Show Hidden
cs: Zobrazit skryté

en: Home
cs: Domů

en: CD to
cs: Do adresáře

en: Make Folder
cs: Vytvořit adresář

en: Folder
cs: Adresář

en: File
cs: Soubor

en: File Type
cs: Typ souboru

en: File:
cs: Soubor:

en: Folder:
cs: Adresář:

en: Filter:
cs: Filtr:

en: Best File Type
cs: Nejvhodnější typ souboru

en: Will not create
    specified folder
cs: Nevytvoří
    daný adresář

en: Folders can be created
    in current directory only.
cs: Adresáře lze vytvářet
    jen v aktuálním adresáři.

en: Specified folder
    already exists.
cs: Daný adresář
    již existuje.

en: Can not create
    specified folder
cs: Nelze vytvořit
    daný adresář

en: Can not go to
    specified folder.
cs: Nelze přejít do
    daného adresáře.

en: Handwriting Input
cs: Psaní rukou

en: Strokes:
cs: Čar:

en: Converters
cs: Převodníky

en: Look-up
cs: Vyhledání

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Directed
cs: Směrovaný

en: Candidates
cs: Kandidáti

en: not found
cs: nenalezen

en: Can not read:
cs: Nelze číst:

en: Current KMap:
cs: Aktuální KMapa:

en: Characters:
cs: Znaky:

en: Available KMaps
cs: Dostupné KMapy

en: F-Key
cs: F-klávesa

en: Current KMaps
cs: Aktuální KMapy

en: Key Input
cs: Vstup z klávesnice

en: Output
cs: Výstup

en: Glyph Info:
cs: Info o glyfu:

en: Font Size:
cs: Velikost písma:

en: Line:
cs: Řádek:

en: Column:
cs: Sloupec:

en: __O__pen
cs: __O__tevřít

en: Find(__Q__)
cs: Najít(__Q__)

en: __G__o To
cs: Jít na(__G__)

en: __S__ave (needed)
cs: Uložit (je třeba)(__S__)

en: __S__ave
cs: Uložit(__S__)

en: __P__rint (pending job)
cs: Tisk (probíhá tisk)(__P__)

en: __P__rint
cs: Tisk(__P__)

en: Print Previe__w__ (pending job)
cs: Náhled tisku (probíhá tisk)(__w__)

en: Print Previe__w__
cs: Náhled tisku(__w__)

en: __U__ndo
cs: Zpět(__U__)

en: __R__edo
cs: Opakovat(__R__)

en: Document __T__ext Embedding
cs: Směr __T__extu dokumentu

en: __D__irection Override
cs: Předefinování směru(__D__)

en: __E__mbedding Override
cs: Předefinování vkládání(__E__)

en: __Y__ield Embedding
cs: Přepnout vkládání(__Y__)

en: Smaller(__A__)
cs: Menší(__A__)

en: Bigger(__Z__)
cs: Větší(__Z__)

en: Font
cs: Písmo

en: Input
cs: Vstup

en: Line Break
cs: Zalomení řádku

en: Unsaved changes.
    Exit anyway?
cs: Změny nejsou uloženy.
    Přesto skončit?

en: Pending printing job.
    Exit anyway?
cs: Probíhá tisk.
    Přesto skončit?

en: Unsaved changes.
    Open anyway?
cs: Změny nejsou uloženy.
    Přesto otevřít?

en: Unsaved changes. Enter discards!
cs: Změny nejsou uloženy. Enter ruší!

en: open -yes -e encoding file
cs: open -yes -e soubor kódování

en: File exists.
    Save anyway?
cs: Soubor již existuje.
    Chcete jej přepsat?

en: save -e encoding file
cs: save -e soubor kódování

en: find string
cs: find řetězec

en: go line [column]
cs: go line [sloupec]

en: Nothing to undo.
cs: Neexistuje nic, co by šlo vrátit zpět!

en: Nothing to redo.
cs: Neexistuje nic, co by šlo opakovat!

en: Direction of selected text has been set.
cs: Směr vybraného textu byl nastaven.

en: Direction of selected text has been re-set.
cs: Směr vybraného textu byl obnoven.

en: usage:
cs: použití:

en: Unsaved changes. Enter quits!
cs: Změny nejsou uloženy. Enter končí!

en: Pending printing job. Enter quits!
cs: Probíhá tisk. Enter končí!

en: Printing...
cs: Probíhá tisk...

en: Printed %d page(s).
cs: Vytištěno stránek %d.

en: usage: open -e utf-8 -yes filename
cs: použití: open -e utf-8 -yes soubor

en: Unsaved changes. Try -yes option
cs: Změny nejsou uloženy. Zkuste volbu -yes

en: Pending printing job. Try -yes option
cs: Probíhá tisk. Zkuste volbu -yes

en: Unknown encoding:
cs: Neznámé kódování:

en: Opened:
cs: Otevřen:

en:  Line Break:
cs: Zalomení řádku:

en:  Incomplete Last Line...
cs:  Neukončená poslední řádka...

en: usage: save -e utf-8 -yes filename
cs: použití: save -e utf-8 -yes soubor

en: File exists. Use -yes option.
cs: Soubor existuje. Zkuste volbu -yes.

en: Can not write:
cs: Nelze zapisovat:

en: Error while writing:
cs: Chyba při zápisu:

en: Wrote:
cs: Zapsáno:

en: usage: go line [column]
cs: použití: go line [sloupec]

en: usage: find text
cs: použití: find text

en: search string not found.
cs: hledaný řetězec nebyl nalezen.

en: usage: replace original new
cs: použití: replace původní nový

en: Could not save preferences
cs: Nelze uložit nastavení

en: unsupported text/uri:
cs: nepodporovaný text/uri:

en: Command not found:
cs: Příkaz nenalezen:

en: usage: print [-o file] [-p printer] [-e exec] [-break] [-hsize header-font-size]
cs: použití: print [-o soubor] [-p tiskárna] [-e spustit] [-break] [-hsize velikost-fontu-záhlaví]
