Yudit 2.8.2 - en to pl translation catalogue (99 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Show Hidden
pl: Pokaż ukryte

en: Home
pl: Początek

en: CD to
pl: Wejdź do

en: Make Folder
pl: Utwórz katalog

en: Folder
pl: Katalog

en: File
pl: Plik

en: File Type
pl: Kodowanie

en: File:
pl: Plik:

en: Folder:
pl: Katalog:

en: Filter:
pl: Filtr:

en: Best File Type
pl: Automatyczny wybór kodowania

en: Will not create
    specified folder
pl: Podany katalog
    nie zostanie utworzony

en: Folders can be created
    in current directory only.
pl: Katalogi mogą być tworzone
    tylko w bieżącym.

en: Specified folder
    already exists.
pl: Podany katalog
    nie istnieje.

en: Can not create
    specified folder
pl: Nie mogę utworzyć
    podanego katalogu

en: Can not go to
    specified folder.
pl: Nie mogę wejść do
    podanego katalogu.

en: Handwriting Input
pl: Pismo ręczne

en: Strokes:
pl: Naciśnięcia:

en: Converters
pl: Konwertery

en: Look-up
pl: Szukaj

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Directed
pl: Skierowany

en: Candidates
pl: Możliwości

en: not found
pl: nie znaleziony

en: Category
pl: Kategoria

en: Highlighting
pl: Podświetlenie składni

en: Remark:
pl: Uwaga:

en: Can not read:
pl: Nie można odczytać:

en: Current KMap:
pl: Bieżące mapowanie klawiatury:

en: Characters:
pl: Znaki:

en: Available KMaps
pl: Dostępne mapowania klawiatury

en: F-Key
pl: F-x

en: Current KMaps
pl: Bieżące mapowania klawiatury

en: Key Input
pl: Wejście

en: Output
pl: Wyjście

en: Glyph Info:
pl: Numer znaku:

en: Font Size:
pl: Wielkość czcionki:

en: Line:
pl: Linia:

en: Column:
pl: Kolumna:

en: __O__pen
pl: __O__twórz

en: Find(__Q__)
pl: Szukaj (__Q__)

en: __G__o To
pl: Idź do (__G__)

en: __S__ave (needed)
pl: Zapi__s__ (potrzebny)

en: __S__ave
pl: Zapi__s__

en: __P__rint (pending job)
pl: Drukuj (__P__) (bieżące zadanie)

en: __P__rint
pl: Drukuj (__P__)

en: Print Previe__w__ (pending job)
pl: Podgląd __W__ydruku (bieżącego zadania)

en: Print Previe__w__
pl: Podgląd __W__ydruku

en: __U__ndo
pl: Cofnij (__U__)

en: __R__edo
pl: Powtó__r__z

en: Document __T__ext Embedding
pl: Rozmieszczenie tekstu

en: __D__irection Override
pl: Zmień globalny kierunek tekstu (__D__)

en: __E__mbedding Override
pl: Zmień lokalny ki__e__runek tekstu

en: __Y__ield Embedding
pl: Prz__y__wróć kierunek tekstu

en: Smaller(__A__)
pl: Zmniejsz (__A__)

en: Bigger(__Z__)
pl: Powięks__z__

en: __H__ighlighting
pl: Podświetlenie składni(__H__)

en: Font
pl: Czcionka

en: Input
pl: Wejście

en: Line Break
pl: Koniec lini

en: Unsaved changes.
    Exit anyway?
pl: Niezapisane zmiany.
    Czy na pewno chcesz wyjść?

en: Pending printing job.
    Exit anyway?
pl: Trwa drukowanie.
    Czy na pewno chcesz wyjść?

en: Unsaved changes.
    Open anyway?
pl: Niezapisane zmiany.
    Czy na pewno otworzyć nowy?

en: Unsaved changes. Enter discards!
pl: Niezapisane zmiany zostaną zapomniane!

en: open -yes -e encoding file
pl: open -yes -e kodowanie nazwa_pliku

en: File exists.
    Save anyway?
pl: Plik istnieje.
    Czy na pweno nadpisać?

en: save -e encoding file
pl: save -e kodowanie nazwa_pliku

en: find string
pl: znajdź ciąg znaków

en: go line [column]
pl: go linia [kolumna]

en: Nothing to undo.
pl: Nie ma zmian do cofnięcia.

en: Nothing to redo.
pl: Nie ma zmian do powtórzenia.

en: Direction of selected text has been set.
pl: Kierunek tekstu został ustawiony.

en: usage:
pl: składnia:

en: Unsaved changes. Enter quits!
pl: Niezapisane zmiany zostaną porzucone!

en: Pending printing job. Enter quits!
pl: Zadania drukowania zostaną przerwane!

en: Printing...
pl: Drukowanie...

en: Printed %d page(s).
pl: Wydrukowano %d stron

en: usage: open -e utf-8 -yes filename
pl: składnia: open -e utf-8 -yes nazwa_pliku

en: Unsaved changes. Try -yes option
pl: Nie zapisane zmiany. Spróbuj z opcją -yes

en: Pending printing job. Try -yes option
pl: Trwa drukowanie. Spróbuj z opcją -yes

en: Unknown encoding:
pl: Nieznane kodowanie:

en: Opened:
pl: Otwarte:

en:  Line Break:
pl: Koniec linii:

en: usage: save -e utf-8 -yes filename
pl: składnia: save -e utf-8 -yes nazwa_pliku

en: File exists. Use -yes option.
pl: Plik istnieje. Spróbuj z opcją -yes.

en: Can not write:
pl: Nie można zapisać:

en: Error while writing:
pl: Błąd podczas zapisu:

en: Wrote:
pl: Zapisano:

en: usage: go line [column]
pl: składnia: go linia [kolumna]

en: usage: find text
pl: skłania: find ciąg_znaków

en: search string not found.
pl: nie odnaleziono podanego ciągu znaków

en: usage: replace original new
pl: składnia: replace oryginalny nowy

en: Could not save preferences
pl: Nie mogę zapisać opcji

en: unsupported text/uri:
pl: nieobsługiwany tekst/adres:

en: Command not found:
pl: Nieznane polecenie:

en: usage: print [-o file] [-p printer] [-e exec] [-break] [-hsize header-font-size]
pl: składnia: print [-o nazwa_pliku] [-p drukarka][-e program] [-break] [-hsize wielkość_czcionki_nagłówka]
