yudit 2.8.2 - en to sl translation catalogue (94 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: OK
sl: V redu

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Show Hidden
sl: Prikaži skrite

en: Home
sl: Domov

en: CD to
sl: Pojdi v

en: Make Folder
sl: Ustvari mapo

en: Folder
sl: Mapa

en: File
sl: Datoteka

en: File Type
sl: Vrsta datoteke

en: File:
sl: Datoteka:

en: Folder:
sl: Mapa:

en: Best File Type
sl: Najboljša vrsta datoteke

en: Will not create
    specified folder
sl: Podane mape
    ni moč ustvariti

en: Folders can be created
    in current directory only.
sl: Mape je moč ustvariti
    le v trenutnem imeniku.

en: Specified folder
    already exists.
sl: Podana mapa
    že obstaja.

en: Can not create
    specified folder
sl: Ni moč ustvariti
    podane mape.

en: Can not go to
    specified folder.
sl: Ni moč iti
    v podano mapo.

en: Handwriting Input
sl: Vnos s pisanjem

en: Strokes:
sl: Zamahi:

en: Converters
sl: Pretvorniki

en: Look-up
sl: Poglej

en: Clear
sl: Zbriši

en: Directed
sl: Usmerjeno

en: Candidates
sl: Kandidati

en: not found
sl: niso najdeni

en: Category
sl: Kategorija

en: Highlighting
sl: Poudarjanje

en: Remark:
sl: Opomba:

en: Can not read:
sl: Ni moč brati:

en: Current KMap:
sl: Trenutna preslikava tipk:

en: Characters:
sl: Znaki:

en: Available KMaps
sl: Dostopne preslikave tipk

en: F-Key
sl: F-tipka

en: Current KMaps
sl: Trenutne preslikave tipk

en: Key Input
sl: Vhod s tipkovnice

en: Output
sl: Izhod

en: Glyph Info:
sl: Podatki o sestavljenem:

en: Font Size:
sl: Velikost pisave:

en: Line:
sl: Vrstica:

en: Column:
sl: Stolpec:

en: __O__pen
sl: __O__dpri

en: Find(__Q__)
sl: Poišči(__Q__)

en: __G__o To
sl: Pojdi na(__G__)

en: __S__ave (needed)
sl: __S__hrani (treba)

en: __S__ave
sl: __S__hrani

en: __P__rint (pending job)
sl: Tiskaj(__P__) (opravilo)

en: __P__rint
sl: Tiskaj(__P__)

en: Print Previe__w__ (pending job)
sl: Predogled tiskanja(__w__) (opravilo)

en: Print Previe__w__
sl: Predogled tiskanja(__w__)

en: __U__ndo
sl: Razveljavi(__U__)

en: __R__edo
sl: Ponovi(__R__)

en: __D__irection Override
sl: Smer bese__d__ila

en: Smaller(__A__)
sl: M__a__njše

en: Bigger(__Z__)
sl: Večje(__Z__)

en: __H__ighlighting
sl: Poudarjanje(__H__)

en: Font
sl: Pisava

en: Input
sl: Vhod

en: Line Break
sl: Prelom vrstice

en: Unsaved changes.
    Exit anyway?
sl: Neshranjene spremembe.
    Vseeno končam?

en: Pending printing job.
    Exit anyway?
sl: Potekajoče tiskalniško opravilo.
    Vseeno končam?

en: Unsaved changes.
    Open anyway?
sl: Neshranjene spremembe.
    Vseeno odprem?

en: Unsaved changes. Enter discards!
sl: Neshranjene spremembe. Enter jih zanemari!

en: File exists.
    Save anyway?
sl: Datoteka obstaja.
    Vseeno shranim?

en: save -e encoding file
sl: save -e kodiranje datoteka

en: find string
sl: najdi niz

en: go line [column]
sl: pojdi v vrstico [stolpec]

en: Nothing to undo.
sl: Ničesar za razveljaviti.

en: Nothing to redo.
sl: Ničesar za ponoviti.

en: Direction of selected text has been set.
sl: Nastavljena je bila smer izbranega besedila.

en: Direction of selected text has been re-set.
sl: Nastavljena je bila smer izbranega besedila.

en: usage:
sl: raba:

en: Unsaved changes. Enter quits!
sl: Neshranjene spremembe. Enter konča!

en: Pending printing job. Enter quits!
sl: Poteka tiskalniško opravilo. Enter konča!

en: Printing...
sl: Tiskanje...

en: Printed %d page(s).
sl: Natisnjenih strani: %d.

en: usage: open -e utf-8 -yes filename
sl: raba: open -e utf-8 -yes datoteka

en: Unsaved changes. Try -yes option
sl: Neshranjene spremembe. Poskusite z izbiro -yes.

en: Pending printing job. Try -yes option
sl: Poteka tiskalniško opravilo. Poskusite izbiro -yes.

en: Unknown encoding:
sl: Neznano kodiranje:

en: Opened:
sl: Odprto:

en:  Line Break:
sl:  Prelom vrstice:

en: usage: save -e utf-8 -yes filename
sl: raba: save -e utf-8 -yes datoteka

en: File exists. Use -yes option.
sl: Datoteka obstaja. Uporabite izbiro -yes.

en: Can not write:
sl: Ni moč pisati:

en: Error while writing:
sl: Napaka pri pisanju:

en: Wrote:
sl: Zapisano:

en: usage: go line [column]
sl: raba: go vrstica [stolpec]

en: usage: find text
sl: raba: find besedilo

en: search string not found.
sl: iskalnega niza ni moč najti.

en: usage: replace original new
sl: raba: replace izvirni novi

en: unsupported text/uri:
sl: nepodprt text/uri:

en: usage: print [-o file] [-p printer] [-e exec] [-break] [-hsize header-font-size]
sl: raba: print [-o datoteka] [-p tiskalnik] [-e program] [-break] [-hsize velikost-pisave-v-glavi]
