yudit - en to uk translation catalogue (97 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: OK
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Show Hidden
uk: Показувати сховане

en: Home
uk: Додому

en: CD to
uk: Перейти в каталог

en: Make Folder
uk: Створити каталог

en: Folder
uk: Каталог

en: File
uk: Файл

en: File Type
uk: Тип файлу

en: File:
uk: Файл:

en: Folder:
uk: Каталог:

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Best File Type
uk: Найкращий тип файлу

en: Will not create
    specified folder
uk: Вказаний каталог
    не буде створено

en: Folders can be created
    in current directory only.
uk: Каталоги можуть створюватися
    тільки в поточному каталозі.

en: Specified folder
    already exists.
uk: Цей каталог
    вже є.

en: Can not create
    specified folder
uk: Не можу створити
    каталог

en: Can not go to
    specified folder.
uk: Не можу перейти
    до вказаного каталогу

en: Handwriting Input
uk: Рукописний ввід

en: Strokes:
uk: Риски:

en: Converters
uk: Конвертори

en: Look-up
uk: Шукати

en: Clear
uk: Очистити

en: Directed
uk: Направлений

en: Candidates
uk: Знайдено

en: not found
uk: не знайдено

en: Can not read:
uk: Не можу прочитати:

en: Current KMap:
uk: Поточна розкладка:

en: Characters:
uk: Символ:

en: Available KMaps
uk: Існуючі розкладки

en: F-Key
uk: F-клавіша

en: Current KMaps
uk: Вибрані розкладки

en: Key Input
uk: Вводиться з клавіатури

en: Output
uk: Результат

en: Glyph Info:
uk: Іформація про гліфи:

en: Font Size:
uk: Розмір шрифта:

en: Line:
uk: Рядок:

en: Column:
uk: Стовпчик:

en: Unix
uk: Юнікс

en: DOS
uk: ДОС

en: MAC
uk: Макінтош

en: PS
uk: Параграф Unicode

en: __O__pen
uk: Прочитати(__O__)

en: Find(__Q__)
uk: Шукати(__Q__)

en: __G__o To
uk: Перейти(__G__)

en: __S__ave (needed)
uk: Записати (потрібно)(__S__)

en: __S__ave
uk: Записати (__S__)

en: __P__rint (pending job)
uk: Друк (в черзі) (__P__)

en: __P__rint
uk: Друк (__P__)

en: Print Previe__w__ (pending job)
uk: Перегляд перед друком (в черзі) (__w__)

en: Print Previe__w__
uk: Перегляд перед друком (__w__)

en: __U__ndo
uk: Відкат (__U__)

en: __R__edo
uk: Повтор (__R__)

en: __D__irection Override
uk: Напрям друку (__D__)

en: Smaller(__A__)
uk: Зменшити (__A__)

en: Bigger(__Z__)
uk: Збільшити (__Z__)

en: Font
uk: Шрифт

en: Input
uk: Розкладка

en: Line Break
uk: Кінець рядка

en: Unsaved changes.
    Exit anyway?
uk: Зміни не були збережені.
    Все-таки закінчити?

en: Pending printing job.
    Exit anyway?
uk: Лишилася робота в черзі на друк.
    Все-таки закінчити програму?

en: Unsaved changes.
    Open anyway?
uk: Зміни не були збережені.
    Все-таки відкрити?

en: open -yes -e encoding file
uk: open -yes -e кодування файл

en: File exists.
    Save anyway?
uk: Файл вже існує.
    Все-таки записати?

en: save -e encoding file
uk: save -e кодування файл

en: find string
uk: шукати рядок

en: go line [column]
uk: go рядок [стовпчик]

en: print -e program
uk: print -e програма

en: Nothing to undo.
uk: Нема куди відходити.

en: Nothing to redo.
uk: Немає чого повторювати.

en: Direction of selected text has been set.
uk: Напрямок вибраного тексту встановлено.

en: usage:
uk: Формат команди:

en: Unsaved changes. Enter quits!
uk: Зміни не збережені. <Enter> - вихід з редактора!

en: Pending printing job. Enter quits!
uk: Робота в черзі на друк. <Enter> - вихід з редактора!

en: Printing...
uk: Друкується...

en: Printed %d page(s).
uk: Надруковано %d сторінок.

en: usage: open -e utf-8 -yes filename
uk: Формат команди: open -e utf-8 -yes назва_файлу

en: Unsaved changes. Try -yes option
uk: Незбережені зміни. Спробуйте опцію -yes

en: Pending printing job. Try -yes option
uk: Лишилися робота в черзі на друк. Спробуйте опцію -yes

en: Unknown encoding:
uk: Невідоме кодування:

en: Opened:
uk: Прочитано:

en:  Line Break:
uk: Кінець рядка:

en: usage: save -e utf-8 -yes filename
uk: Формат команди: save -e utf-8 -yes ім'я_файлу

en: File exists. Use -yes option.
uk: Файл вже існує. Застосуйте опцію -yes.

en: Can not write:
uk: Не можу записати:

en: Error while writing:
uk: Помилка під час запису:

en: Wrote:
uk: Записано:

en: usage: go line [column]
uk: Формат команди: go рядок [стовпчик]

en: usage: find text
uk: Формат команди:  find текст

en: search string not found.
uk: такий рядок не знайдено.

en: usage: replace original new
uk: Формат команди: replace поточний новий

en: Could not save preferences
uk: Не можу зберегти установки

en: unsupported text/uri:
uk: text/uri не підтримується:

en: Command not found:
uk: Команду не знайдено:

en: usage: print [-o file] [-p printer] [-e exec] [-break] [-hsize header-font-size]
uk: Формат команди: print [-o file] [-p printer] [-e exec] [-break] [-hsize header-font-size]
